Josef Šilhavý
Portrét dívky
Id: 24602
olej/plátno/karton, ovál 68 x 55 cm, signováno vpravo dole,datováno 1920, zaskleno, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 2946x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč