Josef Šíma
Abstraktní kompozice
Id: 327503
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1973x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč