Josef Šíma
Bez názvu
Id: 294405
kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole slepotiskové razítko, paspartováno, zaskleno rámováno
zobrazeno: 1880x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 111 Kč