Josef Šíma
Bílý krystal
Id: 1645
barevný dřevoryt/papír, velikost tisku 19,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původem příloha časopisu Život, původní stav
zobrazeno: 4461x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč