Josef Šíma
Kapky světla
Id: 116001
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 64,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience: velmi významná známá pražská sbírka
zobrazeno: 8411x
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
280 000 Kč