Josef Šíma
Kompozice
Id: 313802
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence
zobrazeno: 12036x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
127 000 Kč
Příhozy: 83