Josef Šíma
Kompozice
Id: 401301
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně věnování autorem
zobrazeno: 2766x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
57 800 Kč