Josef Šíma
Kompozice
Id: 35901
lept/papír, velikost tisku 13,5 x 9 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3558x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 505 Kč