Josef Šíma
Krajina
Id: 231501
olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 9489x
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
1 220 000 Kč
Příhozy: 105