Josef Šíma
Krajina
Id: 119101
monotyp/papír, rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 4073x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 67