Josef Šíma
Krajina se stébly
Id: 103301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 12493x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 49