Josef Šíma
Krystaly
Id: 377201
olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 5629x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
970 000 Kč
Příhozy: 111