Josef Šíma
MO
Id: 259701
olej/plátno, rozměr 10,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku 50. léta, původem ze sbírky abstraktního malíře Jeana Ponse, přiložen písemný posudek PhDr. Karla Srpa, Ph.D., rámováno,po
zobrazeno: 14148x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
401 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 138