Josef Šíma
PLAINE DE BRIE
Id: 42501
kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto
zobrazeno: 5762x
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
215 000 Kč
Příhozy: 57