Josef Šíma
Ulice v Paříži
Id: 466403
lept/ruční papír, rozměr listu cca 60 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3811x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč