Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1
Id: 296902
litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 5324x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 51