Josef Soukup
Kokořínsko
Id: 486401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 478x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 700 Kč