Josef Soukup
Podzim v lese
Id: 166809
olej/plátno, rozměr 47 x 55 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2431x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 200 Kč