Josef Soukup
Roubenka
Id: 102503
olej/sololit, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2666x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
10 500 Kč