Josef Stegl
Tetschen
Id: 100509
olej/plátno, rozměr 53 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn
zobrazeno: 4845x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč