Josef Štolovský
Rozkvetlý strom
Id: 213403
olej/plátno/deska, rozměr viditelný 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1613x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč