Josef Štolovský
U rozkvetlého stromu
Id: 270204
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, na zadní straně pohlednice s motivem obrazu,po
zobrazeno: 1806x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 600 Kč