Josef Sudek
Krajina
Id: 518501
fotografie/papír, rozměr 17,2 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem a tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1738x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč