Josef Sudek
Zátiší
Id: 48103
bromostříbrná fotografie, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, signováno dole, datováno 60, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3661x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč