Josef Svoboda
Bretaňští rybáři
Id: 439001
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, zvlněné plátno
zobrazeno: 995x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
26 000 Kč