Josef Svoboda
Bretanští rybáři
Id: 87801
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 3127x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
40 000 Kč