Josef Svoboda
Dubrovník
Id: 68705
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
zobrazeno: 2197x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč