Čas na serveru 02:28:43

Josef Svoboda
Mostar

Id: 513706

Mostar

  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 515x

Vyvolávací cena:

42 000

2024,09-1,10,20,55,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu