Čas na serveru 11:35:57

Josef Svoboda
Mostar

Id: 513706

Mostar

  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1009x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 49