Josef Svoboda
Na moře
Id: 208301
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní rámování, obraz ve stavu viz foto
zobrazeno: 6530x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
50 000 Kč