Josef Svoboda
Po rybolovu
Id: 28303
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu
zobrazeno: 6670x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
47 000 Kč