Josef Svoboda
Podzim v oboře
Id: 301505
olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2036x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 750 Kč