Josef Svoboda
Podzimní pastva
Id: 42830
olej/plátno, rozměr 96 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2174x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 505 Kč