Josef Svoboda
Rybáři
Id: 1646
olej/plátno, rozměr plátna 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 4364x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
29 000 Kč