Josef Svoboda
Rybáři
Id: 446701
olej/plátno, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, místy krakelovaná malba, v minulosti restaurováno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 861x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 66