Josef Svoboda
Rybáři
Id: 30601
olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, otluky na rámu, doporučeno restaurovat, původní stav
zobrazeno: 5875x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 88