Josef Svoboda
Rybáři
Id: 165601
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba v původním stavu viz foto
zobrazeno: 2728x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 69