Josef Svoboda
Rybáři při západu slunce
Id: 204901
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, plátno zvlněno, malba opadaná, stav viz foto, dekorativně adjustováno, poškozený rám
zobrazeno: 3637x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
56 555 Kč
Příhozy: 64