Josef Svoboda
Senoseč
Id: 936
olej/plátno, rozměr plátna 71 x 90 cm, signováno vlevo dole Jos. Svoboda, na rámu drobné oděrky, původní stav
zobrazeno: 3897x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč