Josef Syrový
Večer v přístavu
Id: 483
akvarel/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3005x
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
27.8.2013, 21:15:00
23.8.2013 | 21:27 | 900 Kč |