Josef Tomáš Blažek
Milenci
Id: 63301
pastel/papír, průměr oválu 55,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1936, zaskleno, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 8865x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 000 Kč