Josef Tomáš Blažek
Odpočinek
Id: 231
olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní stav, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4869x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
11.3.2013, 21:37:00
11.3.2013 | 21:34 | 3 700 Kč |