Josef Tomáš Blažek
Podzim
Id: 140413
olej/dřevo, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1814x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč