Josef Tomáš Blažek
V parku
Id: 212501
olej/plátno, rozměr 75 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 1346x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 900 Kč