Josef Ullmann
Cestou k chalupám
Id: 489303
olej/karton, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1431x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 600 Kč