Josef Ullmann
Horská vesnička
Id: 19001
olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4046x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč