Josef Ullmann
Krajinky
Id: 511
tři akvarely/studie, pohlednicové velikosti 14 x 9 cm, kolem roku 1900, signováno, zaskleno, drobné oděrky na rámech, původní stav
zobrazeno: 5017x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 65