Josef Ullmann
Na cestě
Id: 476002
pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, v levém dolním rohu natržený papír
zobrazeno: 560x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč