Josef Ullmann
Na moři
Id: 390002
olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 10228x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 62