Josef Ullmann
Na řece
Id: 116502
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vše v původním stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3362x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
60 000 Kč