Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu
Id: 135601
olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 4529x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
280 000 Kč
Příhozy: 81